Yetenek Yönetimi (Talent Management)

Yetenek Yönetimi (Talent Management)

ÇÖZÜMLER

HİZMETLER

Yetenek Yönetimi (Talent Management)

SAP SuccessFactors Human Experience Management (HXM Suite) portföyündeki Yetenek Yönetimi (Talent Management) çözümüyle en iyi adayları işe alın. Ekibinizin yeni üyelerini doğru yönlendirin ve bağlılıklarını artırın. İşgücü performansını, katılımı ve üretkenliği optimize edin.

SAP SuccessFactors HXM ile doğru yetenekleri şirketinize kazandırın

SAP SuccessFactors İşe Alım (Recruiting)

- Küresel yetenek kaynağı: Dijital dönüşümünüze ve uzun vadeli kurumsal performansınıza yön verebilecek yeteneklere ulaşın.

- Aday ilişkileri yönetimi: Pasif adayları zor ve kritik rolleri ele almaya teşvik edin.

- Kapsamlı başvuru yönetimi: Adaylara daha fazla odaklanabilmek için manuel işlemleri otomatikleştirin ve basitleştirin.

- Aranan yeteneklere erişim: İyi bir aday deneyimiyle rakiplerinizden ayrışın.

SAP SuccessFactors Oryantasyon (Onboarding)

- Oryantasyon (onboarding) portalı: Oryantasyon süreçlerinde yeni ekip üyelerinin deneyimini iyileştirin. İnsan kaynakları yöneticilerinin ihtiyaç duyduğu yönetim ve izleme araçlarını sağlayın.

- Kağıtsız işe alım: Ekibinizin yeni üyelerinin evrak işlerini tüm cihazlardan e-imzayla hızla tamamlamasına yardımcı olun.

- İşe alım, işten ayrılma ve çapraz geçiş: İşten ayrılan çalışanlar ya da kurum içi terfi gibi tüm çalışan hareketlerini kolaylaştırılmış ve verimli bir şekilde destekleyin.

SAP SuccessFactors Performans ve Hedefler (Performance & Goals)

- Çalışan hedef yönetimi: Çalışanların çaba, başarı ve geribildirimlerine, her zaman ve her yerde tüm cihazlardan ulaşın.

- Sürekli performans yönetimi: Çalışanların performansını yükseltmek için düzenli ve üretken bir diyalog ortamı yaratın.

- Performans inceleme ve değerlendirmeleri: Basit, ilgi çekici bir deneyimle daha kaliteli değerlendirmeler alın, kullanıcıların daha hızlı benimsemesini sağlayın ve tamamlama oranlarını artırın.

- Rehberli eylem planlaması: Yaptığınız değişikliklerin sonuç vermesini sağlamak için eylem planlama araçlarıyla iyileştirmeleri izleyin.

SAP SuccessFactors Ücret Yönetimi (Compensation)

- Ücret planlaması: Tek bir çözümle gerçek zamanlı öngörülere dayalı olarak ücret ve ödülleri etkili bir şekilde yönetin.

- Ücret tasarımı: En iyi uygulamalara dayalı gelişmiş modelleme ve tahmin yetenekleriyle ücret programlarınızı optimize edin.

- Ödül ve takdir: Zamanında yapılan takdir ve teşekkürlerle çalışanlarınızı motive edin ve performanslarını artırın.

SAP SuccessFactors Öğrenme (Learning)

- Modern ve ilgi çekici öğrenme deneyimleri: Her şeyin merkezine olumlu bir öğrenme deneyimi koyun, işletmenizde sürekli öğrenme kültürü oluşturun.

- Genişletilmiş kurumsal öğrenme: Öğrenme programlarıyla yalnız iş ortaklarınızı değil, tüm ekosisteminizi kucaklayın.

- Uyum eğitimleri: Çalışanlarınız için eğitim düzenleyerek  yasal uyum sürecini hızlandırın.

SAP SuccessFactors Kariyer ve Gelişim (Succession & Development)

- Kariyer planlaması ve liderlik gelişimi: Kritik roller için yetenek havuzu oluşturmak üzere doğru kişileri belirleyin, gelişimlerini destekleyin.

- Çalışan ve kariyer gelişim planlaması: Çalışanların kendi kariyer gelişim planlamaları ve kariyer yolları üzerinde kontrol sahibi olmalarını sağlayın.

- Yetenek değerlendirmesi ve kalibrasyon araçları: Geleceğin liderlerini belirlemek amacıyla adil ve objektif değerlendirmeler yapılmasına yardımcı olun.

Satış Performansı Yönetimi (Sales Performance Management)

- Komisyonlar: Satış komisyonlarıyla teşvik yönetimini kolaylaştırın.

- Bölge ve kotalar: Bölgesel atamalar yapın ve satış kotalarını çevik, adil ve şeffaf yönetin.

- Temsilci performans yönetimi: Yeni saha temsilcilerini etkin bir şekilde devreye alın, yönetin ve hızlı adapte olmalarını sağlayın.

SAP Çalışan Deneyimi HXM (SuccessFactors) portföyünde başka hangi çözümler var?

Çalışan Deneyimi Yönetimi

Çalışanlarınızın gelişmesini sağlayacak fırsatlar yaratın. Onlardan gelen geribildirimleri dinleyin, fayda yaratacak aksiyonlar alın. Sıra dışı bir çalışan deneyimiyle, çalışanlarınızın bağlılığını artırın.

Temel İK ve Bordro

Etkinliği dünya çapında kanıtlanmış insan kaynakları çözümleriyle (HCM solutions) temel İK, maaş bordrosu, zaman takibi, yan haklar yönetimi, İK hizmet sunumu ve daha pek çok uygulama için ofisten, uzaktan ya da hibrit çalışan ekiplerinizi destekleyin.

İK Analitikleri ve İşgücü Planlaması

İnsan kaynakları iş süreçlerinde veriye dayalı öngörüler elde ederek, şirket genelinde performansı iyileştirmek için insan analitikleri ve işgücü planlama araçlarını kullanarak daha akıllı kararları daha hızlı alın.

İnsan Kaynakları çözümlerimizden hangileri hakkında bilgi almak istersiniz?

* zorunlu alanlar
SAP İnsan Kaynakları Uygulamaları
Detaysoft İnsan Kaynakları Uygulamaları


Neden Detaysoft

detaysoft hakkında