Temel İK ve Bordro (Core HR and Payroll)

Temel İK ve Bordro (Core HR and Payroll)

ÇÖZÜMLER

HİZMETLER

Temel İK ve Bordro (Core HR and Payroll)

SAP SuccessFactors Human Experience Management (HXM Suite) portföyündeki Temel İK ve Bordro (Core HR and Payroll) çözümüyle temel insan kaynakları, Türk mevzuatına uygun maaş bordrosu, zaman, katılım ve hizmet sunumu için esnek bulut tabanlı çözümlerle küresel bir işgücünü yönetebilirsiniz.

SAP SuccessFactors HXM ile çalışanlarınızın ve işinizin ihtiyaçlarını karşılayın

Küresel bir işgücünün ihtiyaçlarını karşılayabilmek için, temel İK ve bordro çözümleriniz, dünyanın herhangi bir yerindeki çalışanları işe almanıza, küresel insan kaynakları düzenlemelerine uymanıza ve çalışan sorumluluklarını kolaylaştırmanıza olanak sağlamalıdır.

Çalışan (Özlük) Merkezi: SAP SuccessFactors Employee Central

- Kişi, profil ve işlemler: İşlem ve iş süreçlerini standartlaştıran, çalışanların self-servis işlem yapmasını sağlayan ve uyumluluk yönetimini basitleştiren insan kaynakları uygulamalarını hayata geçirin.

- Organizasyonel yönetim: Şirketinizi modelleyin ve görselleştirin. İşgücünüzle ilgili gerçek zamanlı içgörü elde etmek için yerleşik analitikleri kullanın.

- Zaman ve katılım takibi: Çalışanların zamanını ve ücretini otomatik olarak hesaplarken, tüm ekibiniz için süre, katılım ve devamsızlığı takip edin.

- Global fayda yönetimi: Çalışanlara sağlanan faydaların yönetimini kolaylaştırın ve düzenleyin.

Çalışan (Özlük) Merkezi | Bordro: SAP SuccessFactors Employee Central Payroll

- Gerçek zamanlı bordro izleme: Olası hataları en aza indirin, mevzuata uygunluk sağlayın ve çalışan memnuniyeti artırın.

- Bordro lokalizasyonu: Türkiye özelinde yerelleştirilmiş bordro hesaplamalarını kolayca yapmanın tadını çıkarın.

- Global bordro yönetimi: SAP SuccessFactors çözümleri, dünya çapında büyüyen kuruluşunuzun 40’ı aşkın ülkede global ve yerel bordrolama ihtiyaçlarına yardımcı oluyor.

Çalışan (Özlük) Merkezi | Hizmetler: SAP SuccessFactors Employee Central Service Center

- Entegre İK bilgi tabanı: İK bilgi tabanına kolay erişin, self-servis uygulamalarla etkinleştirin ve ticket yükünü en aza indirin.

- İK ticket: Sorunları doğru müşteri temsilcisine yönlendirirken, sorunları çözmek için ihtiyaç duyduğu bilgileri de sağlayın.

- İK hizmet analitiği: Çalışan etkileşimleri, sağlanan hizmetlerin kalitesi hakkında veri temelli fikirler edinin.

- Hizmet düzeyi sözleşmesi (SLA) uyumluluğu: Önceden tanımlanmış SLA uyum raporlarıyla, İK hizmet kalitesini ölçmek ve iyileştirmek için çalışanların etkileşim ve sorunlarını analiz edin.

Sezgisel bir dijital işyeri deneyimi: SAP Work Zone for HR

- Çalışan süreçlerini bütünleşik bir dijital deneyimle güçlendirin.

- Ekibinizin her yerden daha akıllı ve daha hızlı çalışmasını sağlayın.

- Çift yönlü iletişimle çalışanların katılımını artırın.

- Kurumunuzda sürekli öğrenme kültürünü teşvik edin.

- Oryantasyon, kurum içi terfi ve işten ayrılma süreçlerinizi optimize edin.

- Uzaktan çalışmayı destekleyecek esnek ve güvenli sistemlere sahip olun.

- Çalışan deneyimini proaktif olarak izleyin ve iyileştirin.


Doküman Yönetimi: SAP SuccessFactors Document Management by OpenText

- Kolaylaştırılmış belge yönetimi: Hizmet standartını iyileştirmek ve paylaşılan hizmetler için yanıtları hızlandırmak için, belgelerinize tek noktadan erişin ve yönetin.

- Çalışan belgelerine kolay erişim: Çalışanların dijital dosyalarını tek merkezde toplayın ve çalışan belgelerini hızlı bir şekilde bulmak için arama fonksiyonunu kullanın.

- Uyum yönetimi: Tutundurma kuralları ve çalışan dosyası kontrolleriyle İK düzenlemelerine ve yasal gerekliliklere uyumu destekleyin.

- Otomatik İK belgesi oluşturma: Kişiselleştirilmiş yazışmaları kolayca oluşturmak için, önceden tanımlanmış, esnek şablonları kullanın.

SAP Çalışan Deneyimi HXM (SuccessFactors) portföyünde başka hangi çözümler var?

Çalışan Deneyimi Yönetimi
(Employee Experience Management)

Çalışanlarınızın gelişmesini sağlayacak fırsatlar yaratın. Onlardan gelen geribildirimleri dinleyin, fayda yaratacak aksiyonlar alın. Sıra dışı bir çalışan deneyimiyle, çalışanlarınızın bağlılığını artırın.

Yetenek Yönetimi
(Talent Management)

Güçlü insan kaynakları yazılımlarıyla işe alım, oryantasyon (onboarding), performans, ücretlendirme, eğitim, terfi ve kişisel gelişim süreçlerinde yetenekli ekiplerinizin ihtiyaçlarına cevap verin.

İK Analitikleri ve İşgücü Planlaması
(HR Analytics and Workforce Planning)

İnsan kaynakları iş süreçlerinde veriye dayalı öngörüler elde ederek, şirket genelinde performansı iyileştirmek için insan analitikleri ve işgücü planlama araçlarını kullanarak daha akıllı kararları daha hızlı alın.

İnsan Kaynakları çözümlerimizden hangileri hakkında bilgi almak istersiniz?

* zorunlu alanlar
SAP İnsan Kaynakları Uygulamaları
Detaysoft İnsan Kaynakları Uygulamaları


Neden Detaysoft

detaysoft hakkında