Çalışan Deneyimi Yönetimi HxM | SAP SuccessFactors (Employee Experience Management)

Çalışan Deneyimi Yönetimi HxM | SAP SuccessFactors (Employee Experience Management)

ÇÖZÜMLER

HİZMETLER

Çalışan Deneyimi Yönetimi HxM | SAP SuccessFactors (Employee Experience Management)

SAP SuccessFactors Human Experience Management (HXM Suite) portföyündeki Çalışan Deneyimi Yönetimi (Employee Experience Management) çözümüyle çalışanlarınızın daha yüksek performansa ulaşmasını sağlamak için ihtiyaçlarını dinleyin, anlayın ve çalışan deneyimini tasarlayın.

SAP SuccessFactors HXM ile çalışanlarınızı marka elçisine dönüştürün

Çalışan bağlılığı yaratan unsurları ne kadar iyi anlarsanız, çalışan deneyimini o kadar geliştirebilirsiniz.

Çalışan bağlılığını iyileştirin: SAP Qualtrics Employee Engagement

- Esnek anket oluşturma: En iyi uygulama anketlerine erişin veya kendi anketinizi kolayca oluşturun.

- Rol tabanlı gösterge tabloları ve raporlama: Lider ve yöneticilerinizi, kurumunuzun yapısına uygun kişiselleştirilmiş gösterge tablolarıyla destekleyin.

- Özelleştirilebilir etki raporları: Dikkatinizi nereye odaklayacağınızı ve çalışan bağlılığını hemen iyileştirmek için hangi önlemleri alacağınızı belirleyin.

- Rehberli eylem planlaması: Yaptığınız değişikliklerin sonuca ulaşması için eylem planlama araçlarıyla iyileştirmeleri izleyin.

Dijital çalışan deneyimini iyileştirin: Qualtrics Employee XM for IT

- Özel verilerin dışa aktarımı: Çalışan geribildirimlerine gerçek zamanlı olarak erişin.

- Anahtar analizler: Günlük teknoloji deneyimlerini iyileştirmek için öncelikli alanları belirleyin.

- Gerçek zamanlı gösterge tabloları: Ek destek ve eğitimlere ihtiyaç duyulan yerleri tespit edin.

- Yapay zeka destekli metinsel analitikler: Çalışan geribildirimlerinden konular, duyarlılık puanları ve eğilimlerle yapılandırılmış içgörüler edinin.

- Dijital müdahale ve ticket sistemi: Teknoloji deneyimleriyle ilgili içgörüler elde etmek için, belirli bir iş akışını takip eden çalışanlarla tanışın.

Çalışan yaşam döngüsünü yönetin: SAP Qualtrics Employee Lifecycle

- Etkinlik tabanlı tetikleyiciler: Yeni işe alınanlardan gelen geribildirim ve öngörülerle işe alım sürecini optimize edin ve otomatik çıkış geribildirimlerine göre hareket edin.

- Önceden yapılandırılmış ve özelleştirilebilir gösterge tabloları: İş ihtiyaçlarınızı karşılayan en iyi uygulama şablonlarını seçerek gösterge tablolarınızı dakikalar içinde çalışır duruma getirin.

- Uyarlanmış raporlar: Çalışanın yaşam döngüsü boyunca etkilerini anlamak için işe alım ve geribildirimlerini diğer temel temas noktalarıyla birleştirin.

- İstatistiksel anahtar analizler: Hızlanma süresi ve üretkenlik gibi temel ölçümler üzerinde en büyük etkiye sahip eylemlere öncelik vermek için temel analizleri kullanın.

Performansı bütünsel olarak değerlendirin: SAP Qualtrics 360 Feedback

- 360 derece geribildirim: Zengin geribildirimlerle liderlerinizi geliştirin ve performansı bütünsel olarak değerlendirin.

- Kişiselleştirilmiş raporlar: Liderlere güçlü yönleri ve fırsatları hakkında bütünsel bir anlayış sağlayın.

- Kolayca yapılandırılan sorular, iş akışları ve rapor tasarımı: Çalışan gelişimi geribildirim programlarınızı ölçeklendirin ve otomatikleştirin.

- Zengin niteliksel geribildirim ve dinamik görselleştirmeler: Yöneticiler ve çalışanların gelişmesine yardımcı olmak için veriye dayalı bir yaklaşım benimseyin.

Çalışanlara sağlanan faydaları optimize edin: SAP Qualtrics Employee Benefits Optimizer

- Birleşik analiz anketlerini kullanarak deney yapma: Yalnızca anekdot niteliğindeki çalışan geribildirimlerine değil, verilere dayalı olarak ortaya çıkan trendler ve etki faktörlerine göre stratejik kararlar alın.

- Segmentlere göre geliştirilmiş teklifler: Optimum sosyal haklar paketini hızlı, uygun maliyetli ve kendinden emin bir şekilde belirlerken, çalışanların geribildirimlerini dikkate alın.

- Daha güçlü ödül programları: Çalışanlarınızı sosyal haklar seçenekleriyle ilgili kritik kararlara dahil ederek çalışanlarınızın memnuniyetini artırın.

SAP SuccessFactors HXM ile kurumsal dayanıklılığınızı artırın

Çalışan deneyimi ve refahını önceleyen şirketler, iş esnekliğine kavuşuyor ve güçlü bir performans ortaya koyuyor.

Çalışan deneyimiyle finansal performans arasındaki bağ nedir?
Çalışanların en önemli deneyim alanları nelerdir?
Zihinsel, duygusal ve fiziksel dayanıklılığa nasıl ulaşılır?
Esnekliği ve organizasyonel performansı artırmak için nereye yatırım yapılmalı?

Salgına rağmen daha iyi performans göstermekle kalmayıp büyüyen şirketlerin deneyimleri için Thrive XM Index 2020 Raporuna göz atın.

SAP Çalışan Deneyimi HXM | SAP SuccessFactors portföyünde başka hangi çözümler var?

Temel İK ve Bordro
(Core HR and Payroll)

Etkinliği dünya çapında kanıtlanmış insan kaynakları çözümleriyle (HCM solutions) temel İK, maaş bordrosu, zaman takibi, yan haklar yönetimi, İK hizmet sunumu ve daha pek çok uygulama için ofisten, uzaktan ya da hibrit çalışan ekiplerinizi destekleyin.

Yetenek Yönetimi
(Talent Management)

Güçlü insan kaynakları yazılımlarıyla işe alım, oryantasyon (onboarding), performans, ücretlendirme, eğitim, terfi ve kişisel gelişim süreçlerinde yetenekli ekiplerinizin ihtiyaçlarına cevap verin.

İK Analitikleri ve İşgücü Planlaması
(HR Analytics and Workforce Planning)

İnsan kaynakları iş süreçlerinde veriye dayalı öngörüler elde ederek, şirket genelinde performansı iyileştirmek için insan analitikleri ve işgücü planlama araçlarını kullanarak daha akıllı kararları daha hızlı alın.

 

İnsan Kaynakları çözümlerimizden hangileri hakkında bilgi almak istersiniz?

* zorunlu alanlar
SAP İnsan Kaynakları Uygulamaları
Detaysoft İnsan Kaynakları Uygulamaları


Neden Detaysoft

detaysoft hakkında