İK Analitikleri ve İşgücü Planlaması (HR Analytics and Workforce Planning)

İK Analitikleri ve İşgücü Planlaması (HR Analytics and Workforce Planning)

ÇÖZÜMLER

HİZMETLER

İK Analitikleri ve İşgücü Planlaması (HR Analytics and Workforce Planning)

SAP SuccessFactors Human Experience Management (HXM Suite) portföyündeki İK Analitikleri ve İşgücü Planlaması (HR Analytics and Workforce Planning) çözümüyle buluttaki tüm insan kaynakları iş süreçlerinizde veriye dayalı içgörülerle performansınızı ve başarınızı artırın.

SAP SuccessFactors HXM ile analitiklerin gücünden yararlanın

İşgücü Analitikleri

- Standartlaştırılmış İK ölçümleri: Önceden iletilmiş İK ve yetenek ölçümlerinden oluşan kapsamlı bir katalogdan yararlanın.

- Veri trendi: Trendleri zaman içinde ve yıllık, üç aylık, aylık ve mevsimsel zaman modelleri gibi farklı dönemlerde izleyin.

- Eyleme dönüşen analitikler: Görsel, etkileşimli İK analitiğiyle işgücünüzle ilgili temel soruları yanıtlayın, risk ve fırsatları hızla tespit edin.

Dijital Toplantı Odası

- Akıllı toplantılar: Toplantılardan daha iyi sonuçlar almak için, etkileşimli içgörüleri destekleyen benzersiz bir kullanıcı deneyimi sunun.

- Anlık veriye dayalı içgörüler: Güçlü analitik ve kullanıcı dostu bir arayüzüyle anlık soruları anında yanıtlayın.

- Planlama ve simülasyon: Alternatif eylem planlarını keşfetmek ve olası kararların etkisini karşılaştırmak için, özel ve olasılık analizlerini kullanın.

- En iyi uygulamalara erişim: Önceden tanımlanmış sorgular, veri modelleri, görselleştirmeler ve en iyi uygulamalarla değer elde etme süresini hızlandırın.

SAP Çalışan Deneyimi HXM (SuccessFactors) portföyünde başka hangi çözümler var?

Çalışan Deneyimi Yönetimi

Çalışanlarınızın gelişmesini sağlayacak fırsatlar yaratın. Onlardan gelen geribildirimleri dinleyin, fayda yaratacak aksiyonlar alın. Sıra dışı bir çalışan deneyimiyle, çalışanlarınızın bağlılığını artırın.

Temel İK ve Bordro

Etkinliği dünya çapında kanıtlanmış insan kaynakları çözümleriyle (HCM solutions) temel İK, maaş bordrosu, zaman takibi, yan haklar yönetimi, İK hizmet sunumu ve daha pek çok uygulama için ofisten, uzaktan ya da hibrit çalışan ekiplerinizi destekleyin.

İK Analitikleri ve İşgücü Planlaması

İnsan kaynakları iş süreçlerinde veriye dayalı öngörüler elde ederek, şirket genelinde performansı iyileştirmek için insan analitikleri ve işgücü planlama araçlarını kullanarak daha akıllı kararları daha hızlı alın.

 

 

İnsan Kaynakları çözümlerimizden hangileri hakkında bilgi almak istersiniz?

* zorunlu alanlar
SAP İnsan Kaynakları Uygulamaları
Detaysoft İnsan Kaynakları Uygulamaları


Neden Detaysoft

detaysoft hakkında