SAP Sales Cloud

SAP Sales Cloud

ÇÖZÜMLER

HİZMETLER

SAP Sales Cloud

Her zaman, her kanalda, doğru insanlara etkili bir şekilde satış yapın.

Mükemmel bir müşteri deneyimini sıradanlaştırın. Etkili kampanyanlar oluşturarak müşterilerinize tüm kanallardan sunun. Kullanıcı dostu ekranlara sahip promosyon kokpitiyle, hayatınızı kolaylaştırın.

Satış danışmanlarının yönetimini kolaylaştırıyor ve müşteri yönetimini tek çatı altında topluyor. Bulut tabanlı çalışan modül, pek çok avantajı beraberinde getiriyor. Tüm mobil ve masaüstü cihazlardan online veya offline erişim sağlanabiliyor. Donanımsal maliyetleri azaltıyor, bakım, güncelleme gibi teknik işlerle uğraşmanız gerekmiyor.

Tablet, telefon ve kısa bir süre içinde akıllı saat desteğiyle, satış ekiplerinin ihtiyaçlarına anlık olarak cevap veriyor. Duyum fırsat yönetimi, teklif ve satış aşamalarının ayrıntılı bir şekilde takip edilmesini, ERP entegrasyonu, ürün stoklarının anlık olarak kontrol edilmesini sağlıyor.

Aktivite oluşturulması, ziyaret yönetimi, harita entegrasyonu, sosyal medya yönetimi, üst yönetim için widget desteği ve raporlama olanakları, rakipler arası kıyaslamalar, gelecek tahminleri, bölgesel yönetim ve onay işlemleri gibi özelliklerle tüm satış süreçlerini kolaylaştırıyor.

Detaylı bilgi için formu doldurabilirsiniz

* zorunlu alanlar
Lütfen kurumsal e-posta adresinizi giriniz.