SAP S/4HANA Yeni Nesil Akıllı ERP Çözümü

SAP S/4HANA

ÇÖZÜMLER

HİZMETLER

SAP S/4HANA Dönüşüm

Yeni Nesil Akıllı ERP Yazılımları

Bugünün zorluklarını ve yarının fırsatlarını esneklik, hız ve içgörü ile ele almak için akıllı bir ERP sisteminden yararlanın.

SAP S/4HANA

Şirketlere bugünün dijital dünyasındaki her fırsatı yakalama olanağı sağlayan akıllı bir ERP çözümü olan SAP S/4HANA, toplu gecikme süreleri, komplike ortamlar ve manuel tetiklenen süreçler gibi eski ERP uygulamalarıyla ilgili yaygın görülen engelleri ortadan kaldırıyor.
• Ödüllü kullanıcı deneyimi
• Yapay zeka yetenekleri 
• Yeni nesil süreçler
• Bulut, sunucu bazlı ya da hibrit 

Başlıca Avantajlar

Dijital çağa uygun kullanıcı deneyimi sunun

İçeriğe duyarlı, iş anlayışına sahip becerikli bir dijital asistan da dahil olmak üzere, şirket genelinde ödüllü bir kullanıcı deneyimi sağlayın.

Görevleri otomatize edin

Temel işlevlere otomasyon ekleyin. Akıllı işlevler ve öğrenme becerisi gerektiğinde, kullanıcıları uyarın.

Yeni nesil süreçlere sahip olun

Çalışanlarınızın daha iyi kararları daha hızlı verebilmeleri için, en güncel inovasyonlarla yeni iş değerlerinin potansiyelini açığa çıkarın.

Başlıca Yetkinlikler

Finans süreçlerinizi dijitalleştirin

Planlama ve analizden dönem sonu kapanış ve maliye yönetimine kadar finans süreçlerini optimize edebilmek için, finansal performansı gerçek zamanlı olarak takip edin.

Tedarik zincirinizin kontrolünü elinize alın

Lojistik, üretim ve varlık yönetimi için makine öğrenmesinden yararlanarak dijital tedarik zincirinizin görünürlüğünü ve çevikliğini artırın.

Tedarik ihtiyaçlarınızı öngörün

Tedarikçi yönetimini geliştirmek, satın almayı akıcı hale getirmek, ortak tedarik ve sözleşme yönetimi uygulamak için makine öğrenmesi özelliğine sahip akıllı uygulamaları kullanın.

İşletmeniz genelinde içgörüler elde edin

Pazarlama, satış ve hizmet ekiplerinin daha verimli çalışmasına, gelirleri artırmasına ve fırsatlara ivme kazandırmasına yardımcı olmak amacıyla operasyonlarınıza komple bir bakış elde edin ve müşteri içgörülerinden yararlanın.

Sektöre özgü işlevler geliştirin

Çekirdek sisteminizi, entegrasyon ve özel kodlamanın tipik zorlukları olmadan özelleştirerek kendi şirketinize özgü ihtiyaçları karşılayın.

Ürün yaşam döngülerini daha etkin yönetin

Kurum genelinde ve ötesinde yaşam döngülerini yönetmenizi, üretim maliyetlerini kontrol altında tutmanızı ve kaynakları etkin bir şekilde yönlendirmenizi sağlayan tam uyumlu bir ürün portföyü geliştirin.

Fiyatlandırma ve Paketler

Her iş kolu ve sektöre özgü işlevlere yönelik yeteneklerle SAP S/4HANA sistemini kendi iş gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde yapılandırın. Kurum içi ve özel bulut ortamlarında ihtiyaçlarınıza uygun bir çözüm uygulayın.

Güvenlik ve Uyum

Verilerin Korunması

Kişisel Verileri Koruma Kanunu (KVKK), kişisel verileri kontrol eden ve/veya işleyen kuruluşların ek güvenlik önlemleri almasını şart koşuyor. SAP S/4HANA ile zamanında uyum sağlayın.

Ağ ve İletişim Güvenliği

SAP S/4HANA, yetkisiz erişime izin vermeden kurumunuz genelinde gerekli iletişimleri destekliyor. İyi tanımlanmış bir ağ topolojisi, pek çok güvenlik tehdidini ortadan kaldırıyor.

Kullanıcı Yönetimi ve Doğrulama

SAP S/4HANA, SAP NetWeaver platformu ve SAP HANA platformu kapsamında sağlanan kullanıcı yönetimi ve doğrulama mekanizmalarından yararlanıyor.

SAP Dijital İş Servisleri’nin yardımıyla, işinizde daha hızlı dönüşüm yaratın.

İnovasyona ivme kazandırın

Kanıtlanmış inovasyon yönetimi metodolojisi ve hizmetlerinden yararlanın, en yeni dijital iş teknolojilerini hızla uygulayın ve iş dönüştürme hizmetlerimizle şirketinizi en ileri teknolojilerle donatın.

Uygulamada başarıyı garanti edin

SAP S/4HANA uygulamalarınıza ivme kazandırırken, riski minimize edin. SAP Value Assurance hizmet paketlerimiz, en iyi uygulamalar, araçlar, metodolojiler ve çözüm uzmanlığını kombine ederek değer elde etme sürenizi hızlandırıyor.

Sürekli destekten yararlanın

İlk günden itibaren SAP S/4HANA uygulamanız için uzaktan proaktif destek alın. SAP Kurumsal Destek Hizmetleri, ister kurum içi, ister bulut veya hibrit dağıtım senaryosu olsun, çözüm yaşam döngüsünün tamamını kapsıyor.

1 Dakikada SAP S/4HANA

S/4HANA’yı 1 dakikada keşfetmek ister misiniz?

Detaysoft danışmanlığında SAP S/4HANA ile dijital dünyanın IoT, Big Data, Machine Learning, Blockchain, İş Ağları, Sosyal Ağlar, İnsan Sermayesi, Mobilite gibi unsurlarını tek bir platformdan destekleyebilir, kullanıcı dostu yeni arayüzler ile çalışmalarınızda hız ve verimlilik artışı sağlayabilirsiniz.

SAP S/4HANA ile Dijital Dönüşüm

SAP S/4HANA ile dijital dönüşümü bizden ve müşterilerimizden dinleyin.

INDEX Grup CIO'su Tayfun Yiğit S/4HANA deneyimleri paylaşırken, Detaysoft Presales Direktörü Fatih Acıroğlu, ürünün kurumlara sağladığı kazanımları anlatarak katılımcıların sorularını yanıtladı.

Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

* zorunlu alanlar