Değer yaratan çözümlerle otomotiv sektörünün yanındayız.

ÇÖZÜMLER

HİZMETLER

Değer yaratan çözümlerle otomotiv sektörünün yanındayız.

Yenilikçi bakış açınızı, Endüstri 4.0 teknolojileriyle birlikte büyüyen yapınıza uygun hale getirecek bir dijital dönüşüm projesine, Detaysoft danışmanlığında hemen şimdi başlayabilirsiniz.

Otomotiv üreticileri ve yan sanayinden yerel ve global katma değerli üretim yapan 30’a yakın şirketle uçtan uca projeler gerçekleştirdik. Assan Hanil, Bant Boru, Borusan, Tofaş ve Üstünberk Holding’le yürüttüğümüz projelerle, SAP ekosisteminde pek çok ödüle layık görüldük. Farplas ile hayata geçirdiğimiz “model şirket” yaklaşımı, Türkiye’de bir ilki temsil ediyor!

Sektörel ihtiyaçlara odaklanan Akıllı ERP, SAP S/4HANA, SAP C/4HANA, SAP SuccessFactors, BPC, Full Cycle ERP, iş zekası, e-çözümler, analitikler, tedarik zinciri yönetimi, model şirket yaklaşımı, IoT, finansal uygulamalar, bulut çözümler, SAP IBP, SAP APO, uygulama ve sistem destek hizmetleri gibi çözümlerimizle, ülkemizin lokomotif sektörü otomotiv ve yan sanayinin yol arkadaşıyız.

Geleceği birlikte tasarlamak için, bizimle hemen iletişime geçin.

Çözümlerimiz

SAP Çözümleri Detaysoft Çözümleri e-Dönüşüm Çözümleri SAP Onaylı Paket Çözümler Kuruma Özel Tasarlanan Hybrit IoT Çözümleri

SAP Model Şirket Yaklaşımı

Globalleşen iş yaşamının kurumsal bir yapı altında toplanması ve SAP Model Şirket (Model Company) yaklaşımı kapsamındaki otomotiv deneyimlerinin süreçlerinize entegre edilebilmesi için birlikte çalışabiliriz. Model Şirket yaklaşımı, ihtiyaçlara göre derlenmiş, kullanıma hazır, çeşitli sektör ve iş kollarına göre düzenlenmiş bir çözüm paketi. Başarılı projelerden elde edilen deneyimler, güncel teknolojik içerikler ve genel kabul görmüş süreçlerden oluşuyor. Kapsamlı bir teknoloji planına entegre bir servis olarak sağlanan SAP Model Şirket yaklaşımı, proje maliyetlerinin düşürülmesi, riskin azaltılması ve proje metodolojisinin hazırlık, analiz ve gerçekleştirme fazlarına uyumunu sağlıyor.

Sektörel Referanslarımızdan Bazıları

AKACoşkunözOtokoç
Anadolu IsuzuEcoplasTefaş
ArobusFarplasTemsa
ASCFederal Mogul                    Tırsan
BetasealsHidromekTofaş
Beyçelik Gestamp                              Kubota                                           UMA 
Borusan OtomotivMagnaÜstünberk Holding                              
BrusaManVibracoustic
Çelik MotorOtokarVolvo


Tüm referanslarımız için tıklayın.

Otomotiv Sektöründe Gerçekleşen Ödüllü Projelerden Bazıları

2019
Borusan - SAP Kalite Ödülleri | İnovasyon

2018
Tofaş - Yılın finansal planlama projesi
Bant Boru - Yılın S/4HANA dönüşümü
Assan Hanil - Yılın ana veri yönetimi

2017
Tofaş - Yılın veri tabanı dönüşümü
Tofaş - Yılın dijital dönüşümü

2015
Üstünberk Holding - SAP Kalite Ödülleri | EMEA Bronz

Tüm ödüllerimiz için tıklayın.

Neden Detaysoft?

%100 Türk sermayeli en büyük SAP çözüm ortağı
En üst seviye SAP Platinum | Global İş Ortağı
United VARs’ın Türkiye’deki tek üyesi
Deloitte Technology Fast50 şirketi
Sayısız başarı hikayesi
Ödüllü dijital dönüşüm projeleri
Global referanslar

Videolar

Farplas'ın Dijital Dönüşüm Öyküsü

d’talks | Farplas'ın Dijital Dönüşüm Öyküsü

d’talks | Dijital Dönüşüm Öyküleri kapsamında, M. Serdar Kuzuloğlu ve Alkin Aksoy ile birlikte, 50 yılı aşkın tarihinde otomotiv yan sanayine önemli katkılarda bulunan Farplas’ın inovasyon merkezi olan Fark Labs'teyiz. Farplas'ın dijitalleşme öyküsünü, Fark Holding Başkanı, Girişimci ve Yatırımcı Ahu Büyükkuşoğlu Serter'den dinliyoruz.

Farplas Dijital Dönüşüm Yolculuğu

Farplas'ta Dijital Dönüşüm 

Farplas SAP S/4HANA Dijital Dönüşüm Projesi Detaysoft danışmanlığında hayata geçti! 50 yılı aşkın birikime sahip Farplas’ta tedarikçi yönetimi ve satın almadan ödemeye, siparişten ileri seviye planlama ve sevkiyata, üretim yönetiminden analitiklere, uçtan uca tüm süreçler yeniden dizayn edildi. Bu sayede kurumsal hafızanın sürekliliği sağlanarak büyük veri analizi platformu oluşturuldu.

TOFAŞ Dijital Dönüşüm Yolculuğu

d’talks | TOFAŞ'ın Dijital Dönüşüm Öyküsü 

d’talks | Dijital Dönüşüm Öyküleri kapsamında, M. Serdar Kuzuloğlu ve Alkin Aksoy ile birlikte, Türkiye’nin yakın tarihine damga vurmuş, 50 yıllık yolculuğuna otomotiv sanayinin ilklerini sığdırmayı başaran TOFAŞ'tayız. TOFAŞ'ın dijitalleşme öyküsünü, projenin lideri Bilgi ve İletişim Hizmetleri Direktörü Özgür Çetinoğlu'ndan dinliyoruz. 

SAP Kârlılık ve Finansal Performans Yönetimi Çözümü ile Sağlanan Faydalar

d'live sunar: SAP Kârlılık ve Finansal Performans Yönetimi Çözümü ile Sağlanan Faydalar 

SAP ile birlikte düzenlediğimiz webinarda, TOFAŞ İş Çözümleri Yöneticisi Ali Fuat Turgay, SAP Kârlılık ve Finansal Performans Yönetimi (önceki adıyla SAP FSPER) çözümünü ve sağladığı faydaları paylaşırken, Detaysoft Stratejik Müşteri Satışları Müdürü Fatih İnanç ve Detaysoft CO Danışmanı Merve Demir ile birlikte izleyicilerden gelen soruları yanıtladı. 

SAP Otomotiv Çözümleri Bant Boru

SAP Executive Summit I Sinan Gider I Mini röportaj 

Bant Boru CEO’su Sinan Gider “SAP Executive Summit” etkinliğinde sorularımızı yanıtlıyor. 

SAP Otomotiv Sektörü Bant Boru

d'live sunar: Bant Boru ile Dijital Dönüşüm 

“SAP S/4HANA Dönüşüm Projesi” ödülünü alan Bant Boru’nun CEO’su Sinan Gider, dijital dönüşüm yolculuğundaki değerli deneyimlerini bizlerle paylaştı. 

SAP Otomotiv Çözümleri - Borusan Otomotiv

SAP Executive Summit I Asli Boduroğlu de Munnink | SAP Kalite Ödülü Sahibi Borusan Otomotiv 

Borusan Otomotiv - CDO’su Asli Boduroğlu de Munnink “SAP Executive Summit” etkinliğinde, Detaysoft danışmanlığında hayata geçen SAP Analytics Cloud projesiyle inovasyon kategorisinde aldıkları ödülü ve dijital dönüşüm sürecini anlatıyor.