SAP Otomotiv Çözümleri | Detaysoft

Değer yaratan çözümlerle otomotiv sektörünün yanındayız.

ÇÖZÜMLER

HİZMETLER

Değer yaratan çözümlerle otomotiv sektörünün yanındayız.

Ülkemizin lokomotif sektörlerinden otomotiv ve yan sanayinde faaliyet gösteren şirketler, sektör standartlarına uyumlu üretim yaparken daha esnek olmayı, inovasyonla ivme kazandırarak daha fazla büyümeyi hedefliyor. İçinde bulunduğumuz dijital çağda, yenilikçi bakış açınızı, akıllı bulut teknolojileriyle harmanlayarak şirketinizin büyüme ufkunu genişletmek isterseniz, dijital dönüşümünüzü Detaysoft danışmanlığında hemen şimdi başlatabilirsiniz.

20 yılı aşkın SAP uzmanlığımızla, otomotiv ve yan sanayinden yerel ve global çapta katma değer üreten 30a yakın şirketle uçtan uca projeler gerçekleştirdik. Assan Hanil, Bant Boru, Borusan, Tofaş ve Üstünberk Holdingle yürüttüğümüz projelerle, SAP ekosisteminde pek çok ödüle layık görüldük. Dijital dönüşüm yolculuğunda birlikte ilerlediğimiz ANADOLU ISUZU ile, Akıllı Fabrika Projesiyle IDC CIO Ödüllerinde İnovasyon kategorisinde ödül kazandık.Farplas ile hayata geçirdiğimiz model şirket” yaklaşımı, Türkiyede bir ilki temsil ediyor!

 

Artan hizmet gereksinimleri ile otomotiv pazarında büyümeyi sürdürmek ve fırsat elde etmek için, tedarik zinciri boyunca hızlı bir karar alma mekanizması kurmak ve değişen iş ihtiyaçlarına uygun esnek bir BT altyapısı sağlamak mümkün!

 

İş'te Dönüşüm için: RISE with SAP

Akıllı işletme yolculuğunun rotasını Detaysoft ile birlikte çizdiğinizde, RISE with SAP sayesinde dijital ekonomide işinizi gerçek anlamda dönüştürmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm çözüm ve hizmetlere tek bir paketle sahip olabilirsiniz. Akıllı ERP S/4HANA, donanım, altyapı ve SAP uzmanlığını tek sözleşmede, bulut iş modeliyle servis olarak sunan Yeni Nesil Dönüşüm Paketi RISE with SAP’yi 20 yılı aşkın uzmanlığımızla sektöre ve şirketinize özel olarak uyarlıyoruz. 

Sektöre özgü ihtiyaçlara odaklanan akıllı ERP, yeni nesil CRM ve müşteri deneyimi CX, dijital insan kaynakları, tedarik zinciri, bütünleşik iş planlaması, finans ve ürün yaşam döngüsü yönetiminin yanı sıra, ArGe Merkezimizde geliştirdiğimiz e-dönüşüm çözümleri ve uygulama - sistem destek hizmetleriyle ülkemizin lokomotif sektörü otomotiv ve yan sanayinin yol arkadaşıyız. Yapay zeka, iş analitikleri, makina öğrenmesi, IoT (nesnelerin interneti), iş zekası, blockchain, bulut gibi akıllı teknolojileri iş hedeflerinizle buluşturarak sektörün hizmetine sunuyoruz. SAP ekosisteminde “SAP Model Şirket" ve “RISE with SAP” yaklaşımlarına öncülük ederek, sektörün uluslararası platformlardaki rekabet avantajını her zaman korumasını ve üreticilerin rakiplerinin önüne geçmesini sağlayacak teknolojik performansa sahip olmasını sağlıyoruz.

Geleceği birlikte tasarlamak için, bizimle hemen iletişime geçin.

 

Çözümlerimiz

SAP Çözümleri
Detaysoft Çözümleri
e-Dönüşüm Çözümleri
SAP Onaylı Paket Çözümler
Kuruma Özel Tasarlanan Hybrit IoT Çözümleri
Kuruma Özel Tasarlanan Hybrit IoT Çözümleri

SAP Model Şirket 

Globalleşen iş yaşamının kurumsal bir yapı altında toplanması ve SAP Model Şirket (Model Company) yaklaşımı kapsamındaki otomotiv deneyimlerinin süreçlerinize entegre edilebilmesi için birlikte çalışabiliriz. Model Şirket yaklaşımı, ihtiyaçlara göre derlenmiş, kullanıma hazır, çeşitli sektör ve iş kollarına göre düzenlenmiş bir çözüm paketi. Başarılı projelerden elde edilen deneyimler, güncel teknolojik içerikler ve genel kabul görmüş süreçlerden oluşuyor. Kapsamlı bir teknoloji planına entegre bir servis olarak sağlanan SAP Model Şirket yaklaşımı, proje maliyetlerinin düşürülmesi, riskin azaltılması ve proje metodolojisinin hazırlık, analiz ve gerçekleştirme fazlarına uyumunu sağlıyor.

Sektörel Referanslarımızdan Bazıları

AKACoşkunözOtokoç
Anadolu IsuzuEcoplasTefaş
ArobusFarplasTemsa
ASCFederal Mogul                    Tırsan
BetasealsHidromekTofaş
Beyçelik Gestamp                              Kubota                                           UMA 
Borusan OtomotivMagnaÜstünberk Holding                              
BrusaManVibracoustic
Çelik MotorOtokarVolvo


Tüm referanslarımız için tıklayın.

Otomotiv Sektöründe Gerçekleşen Ödüllü Projelerden Bazıları

2021
Farplas Otomativ - SAP Kalite Ödülleri | Finalist

2019
Borusan - SAP Kalite Ödülleri | İnovasyon

2018
Tofaş - Yılın finansal planlama projesi
Bant Boru - Yılın S/4HANA dönüşümü
Assan Hanil - Yılın ana veri yönetimi

2017
Tofaş - Yılın veri tabanı dönüşümü
Tofaş - Yılın dijital dönüşümü

2015
Üstünberk Holding - SAP Kalite Ödülleri | EMEA Bronz

Tüm ödüllerimiz için tıklayın.

 

Dijital dönüşüm yol haritasının yenilikçi adımları en iyi global uygulamalarla buluşuyor! 

  • Hizmet çıtası sürekli yükselen otomotiv pazarında sürdürülebilir bir büyüme ivmesi yakalayabilir, yeni fırsatları değerlendirmek için ihtiyacınız olan çevikliğe kavuşabilirsiniz.

  • Sektörünüze özgü en iyi ve yalın uygulamalarla operasyonel mükemmelliğe ulaşabilirsiniz.

  • Tedarik zinciri boyunca veriye dayalı bilgi ve içgörülerle doğru ve akılcı kararlar alarak büyümenin önünü açabilirsiniz.

  • Hızlı ve uygun maliyetli uygulamalarla, sürekli değişen iş ihtiyaçlarına uygun esneklikte bir BT altyapısına sahip olabilir, yılmaz bir kuruma dönüşebilirsiniz.

 

Videolar

Farplas'ın Dijital Dönüşüm Öyküsü

d’talks | Farplas'ın Dijital Dönüşüm Öyküsü

d’talks | Dijital Dönüşüm Öyküleri kapsamında, M. Serdar Kuzuloğlu ve Alkin Aksoy ile birlikte, 50 yılı aşkın tarihinde otomotiv yan sanayine önemli katkılarda bulunan Farplas’ın inovasyon merkezi olan Fark Labs'teyiz. Farplas'ın dijitalleşme öyküsünü, Fark Holding Başkanı, Girişimci ve Yatırımcı Ahu Büyükkuşoğlu Serter'den dinliyoruz.

Farplas Dijital Dönüşüm Yolculuğu

Farplas'ta Dijital Dönüşüm 

Farplas SAP S/4HANA Dijital Dönüşüm Projesi Detaysoft danışmanlığında hayata geçti! 50 yılı aşkın birikime sahip Farplas’ta tedarikçi yönetimi ve satın almadan ödemeye, siparişten ileri seviye planlama ve sevkiyata, üretim yönetiminden analitiklere, uçtan uca tüm süreçler yeniden dizayn edildi. Bu sayede kurumsal hafızanın sürekliliği sağlanarak büyük veri analizi platformu oluşturuldu.

TOFAŞ Dijital Dönüşüm Yolculuğu

d’talks | TOFAŞ'ın Dijital Dönüşüm Öyküsü 

d’talks | Dijital Dönüşüm Öyküleri kapsamında, M. Serdar Kuzuloğlu ve Alkin Aksoy ile birlikte, Türkiye’nin yakın tarihine damga vurmuş, 50 yıllık yolculuğuna otomotiv sanayinin ilklerini sığdırmayı başaran TOFAŞ'tayız. TOFAŞ'ın dijitalleşme öyküsünü, projenin lideri Bilgi ve İletişim Hizmetleri Direktörü Özgür Çetinoğlu'ndan dinliyoruz. 

SAP Kârlılık ve Finansal Performans Yönetimi Çözümü ile Sağlanan Faydalar

d'live sunar: SAP Kârlılık ve Finansal Performans Yönetimi Çözümü ile Sağlanan Faydalar 

SAP ile birlikte düzenlediğimiz webinarda, TOFAŞ İş Çözümleri Yöneticisi Ali Fuat Turgay, SAP Kârlılık ve Finansal Performans Yönetimi (önceki adıyla SAP FSPER) çözümünü ve sağladığı faydaları paylaşırken, Detaysoft Stratejik Müşteri Satışları Müdürü Fatih İnanç ve Detaysoft CO Danışmanı Merve Demir ile birlikte izleyicilerden gelen soruları yanıtladı. 

SAP Otomotiv Çözümleri Bant Boru

SAP Executive Summit I Sinan Gider I Mini röportaj 

Bant Boru CEO’su Sinan Gider “SAP Executive Summit” etkinliğinde sorularımızı yanıtlıyor. 

SAP Otomotiv Sektörü Bant Boru

d'live sunar: Bant Boru ile Dijital Dönüşüm 

“SAP S/4HANA Dönüşüm Projesi” ödülünü alan Bant Boru’nun CEO’su Sinan Gider, dijital dönüşüm yolculuğundaki değerli deneyimlerini bizlerle paylaştı. 

SAP Otomotiv Çözümleri - Borusan Otomotiv

SAP Executive Summit I Asli Boduroğlu de Munnink | SAP Kalite Ödülü Sahibi Borusan Otomotiv 

Borusan Otomotiv - CDO’su Asli Boduroğlu de Munnink “SAP Executive Summit” etkinliğinde, Detaysoft danışmanlığında hayata geçen SAP Analytics Cloud projesiyle inovasyon kategorisinde aldıkları ödülü ve dijital dönüşüm sürecini anlatıyor. 

 

Otomotiv Sektöründe Akıllı İşletme Yolculuğu ve Farplas Webinarı

Otomotiv Sektöründe Akıllı İşletme Yolculuğu ve Farplas Webinarı

Trend Avcısı Serdar Kuzuloğlu’nun moderatörlüğünde gerçekleştirdiğimiz “Otomotiv Sektöründe Akıllı İşletme Yolculuğu ve Farplas” webinarında Farplas Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Ömer Burhanoğlu değerli deneyimlerini bizlerle paylaştı.

 

Hangi Konularda Çözüme İhtiyaç Duyuyorsunuz?

* zorunlu alanlar

Neden Detaysoft?