Uzaktan Eğitime Destek

Çocukların geleceğine ışık tuttuğumuz için mutluyuz! (2021)

ÇÖZÜMLER

HİZMETLER

Çocukların geleceğine ışık tuttuğumuz için mutluyuz! (2021)

Yaşadığımız belirsizliklere rağmen, hızla değişen dünyaya uyum sağlıyor ve her alanda kendimizi yenilememize olanak sağlayan çok önemli bir süreçten geçiyoruz. Teknolojinin hayatımızdaki önemi, bu dönemde en çok ve en yakından deneyimlediğimiz konulardan biri oldu. Biz yetişkinlerin işlerinin, çocuklarımızın ise eğitimlerinin sürdürülebilmesi için teknolojiyi kullanmak konusunda yeni dinamikler keşfettik.

2021’e girmeye hazırlanırken, eğitimde fırsat eşitliği için TOÇEV’in sürdürdüğü uzaktan eğitime destek kampanyasına müşterilerimiz ve Detaysoft Ailesi adına katkıda bulunarak, öğrencilere tablet gönderilmesine destek olduk.

Bu yılbaşında size hediyemiz, eğitimde fırsat eşitliğine katkı oldu.

Tüm dünyanın sağlığına kavuşacağı, fiziksel ortamlarda yeniden bir araya gelerek hasret gidereceğimiz güvenli, mutlu ve huzurlu bir yıl dileriz.

Bu yılbaşında çocukların geleceğine ışık tuttuğumuz için mutluyuz!

#UzaktanEğitimeDestek

#EğitimdeFırsatEşitliği

 

Uzaktan Eğitime Destek Projesi

TOÇEV, uzaktan eğitime destek olmak amacıyla başlattığı kampanya kapsamında, online eğitim alan öğrenciler için fırsat eşitliği yaratıyor.

Uzaktan eğitim döneminde, desteklediği öğrencilerin eğitimlerini kesintisiz sürdürebilmesi için gereken ekipman ve koşulları sağlayan TOÇEV, öğrencilerin ailelerine de katkıda bulunacak çalışmalar yürütüyor.

Toçev’in projesi hakkında detaylı bilgi almak veya siz de ayrıca bağış yapmak isterseniz, Toçev sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.