Neden SAP S/4HANA’ya geçiş yapmalısınız?

Dönüşüm hareketine siz de katılın!

ÇÖZÜMLER

HİZMETLER

Dönüşüm hareketine siz de katılın!

Dönüşüm hareketine siz de katılın!

Yeni nesil ERP uygulaması SAP S/4HANA, şirketlere dijital dünyanın fırsatlarını yakalama olanağı sağlayan akıllı bir çözüm sunuyor. 2018 ERP Teknoloji Değer Matrisi'nde lider olarak konumlandırılan S/4HANA, 25 endüstri dikeyine hizmet ediyor. SAP’nin, makine öğrenmesi ve tahmine dayalı analitik gibi SAP Leonardo tarafından sağlanan ve en son teknoloji ERP uygulamalarını, tek bir platform üzerinden sunan SAP S/4HANA ile yetkinliklerini artıran şirketler, bugünün zorluklarını aşarken, yarının fırsatlarını şimdiden yakalıyor.

Neden SAP S/4HANA’ya geçiş yapmalısınız?

BT alanında çalışan bağımsız araştırma şirketi Nucleus Research, elde ettikleri fayda ve değerleri belirlemek üzere SAP S/4HANA’ya geçiş yapan şirketlerin yöneticileriyle görüştü. Gerçekleşen kazanımları yaşayanların gözünden değerlendirmek için Nucleus’un SAP için hazırladığı raporu indirin.

SAP S/4HANA’ya Geçişin Ekonomik Kazanımları

Dünyanın en etkili araştırma ve danışmanlık şirketlerinden Forrester, yüz yüze görüşmeler ve veri toplama yöntemiyle, SAP S/4HANA'nın kurumlara sağladığı ekonomik kazanımları ölçtü. ERP uygulamalarınızı modernize ederek S/4HANA’ya geçiş yaptığınızda iş ve BT operasyonlarınızın nasıl etkileneceğini öğrenmek için tıklayın.

Akıl çağına hoş geldiniz!

Rekabette öne geçmek için:

• İş modellerinizi “makine öğrenmesi” ile buluşturun.
• Çevik bir kullanıcı deneyimiyle üretkenliğinizi artırın.
• Gerçek zamanlı bilgi ve tahmine dayalı analitiklerle büyümenize ivme kazandırın.
• BT sistemlerinizi sadeleştirin.
• Maliyetlerinizi düşürün, kaynaklarınızı stratejik hedeflerinize yönlendirin.