SAP Cloud Platform | SAP Bulut Çözümleri

SAP Cloud Platform

ÇÖZÜMLER

HİZMETLER

SAP Cloud Platform

Tercih ettiğiniz geliştirme teknolojisini seçin, hayalinizdeki bulut uygulamasını oluşturun.

SAP Cloud Platform, akıllı, mobil uyumlu bulut uygulamalarını oluşturmak ve genişletmek için bellek içi yetenekler, çekirdek platform hizmetleri ve benzersiz mikro servisler sunan açık bir hizmet olarak platformdur (PaaS). Platform, ihtiyacınız olan doğru uygulamayı kurum içi altyapı yatırımına gerek olmadan hızlı, kolay ve ekonomik bir şekilde geliştirmenize yardımcı olarak dijital dönüşümü hızlandıracak biçimde tasarlanmıştır. Açık standartlara dayalı SAP Cloud Platform, seçtiğiniz bulutlar, çerçeveler ve uygulamalar üzerinde tam esneklik ve kontrol sağlar.

Neden farklı?

Açık Kurumsal PaaS

Her ihtiyaca yanıt vermek için tek bir açık kurumsal hizmet olarak platformdan yararlanın. ABAP, Kubernetes ve Cloud Foundry ortamlarını keşfedin.

Dijital Dönüşüm

SAP Leonardo’nun temeli olan SAP Cloud Platform üzerindeki yeni nesil uygulamaları hızla uygulayarak dijital dönüşüme ivme kazandırın.  

Veri Yönetimi ve Analitikler

Akıllı bir kurum inşa etmek için veri yönetimi ve analitik hizmetlerinden yararlanın. Gerçek zamanlı veri içgörüleri ve her türlü uygulamayı veya analizi desteklemek için veriler sağlayın.

Entegrasyon ve Kurgulama

İş süreçlerini, kararlarını ve verilerini, bulut ve kurum içi uygulamalar arasında gerçek zamanlı olarak güvenli bir şekilde entegre edin ve kusursuz bir biçimde kurgulayın. 

Genişletilebilir Çözüm 

İş kolunuzla ilgili uygulamalarınız için çözüm esnekliğinin ve inovasyonların potansiyelini açığa çıkarmak amacıyla, SAP Cloud Platformun genişletilebilme özelliğinden yararlanarak akıllı işletmeyi değerlendirin. 

Dijital Deneyim

Dijital temas noktaları genelinde keyifli kullanıcı deneyimleri oluşturun ve kullanıcı deneyimi tasarım ve geliştirme, işbirliği, mobilite ve kullanıcı etkileşimini kesintisiz bir şekilde kurgulayın. 

Daha fazla bilgi için formu doldur

*zorunlu alanlar
KVKK