SAP Global | Platin İş Ortağı - Detaysoft

Schneider Electric Upgrade Projesi

Schneider Electric Upgrade Projesi

Detaysoft teknoloji danışmanlığı ekibi, Oracle veritabanı üzerinde çalışan Schneider Electric SAP sistemlerinde, Oracle 11g upgrade projesini başarıyla tamamladı. 

Kurum Hakkında

Schneider Electric, 1836'da başlayan ve günümüze kadar devam eden yolculuğunda kendisini enerji yönetiminde global bir uzman konumuna taşımıştır. Demir çelik sanayi ile başlayan yolculuk, 19. yüzyılda ağır makine ve gemi inşaası sektörlerinde devam etmiş ve 20. yüzyılda elektrik ve otomasyon yönetimine transfer olmuştur. 170 yıllık bir geçmişi arkasında bırakan Schneider Electric artık enerjinizle daha fazlasını vadeden bir çözüm sağlayıcı haline gelmiştir.

Kapsam

Detaysoft teknoloji danışmanlığı ekibi, Oracle veritabanı üzerinde çalışan Schneider Electric SAP sistemlerinde, Oracle 11g upgrade projesini başarıyla tamamladı. Detaysoft danışmanlığında yürütülen proje kapsamında, SAP sistemlerinde toplam, 17 sistemin Oracle 10g’den Oracle 11g’ye versiyon yükseltimi gerçekleştirildi. Oracle 11g sürüm yükseltilmesi ile birlikte Schneider Electric güncel Oracle versiyonunda çalışma avantajını elde eden öncü firmalardan biri oldu.