SAP Global | Platin İş Ortağı - Detaysoft

Çelebi SAP BW Sürüm Yükseltme Projesi

Çelebi SAP BW Sürüm Yükseltme Projesi

Detaysoft teknoloji danışmanlarının SAP Basis destek ve sistem yönetimini üstlendiği Çelebi Holding’de SAP BW sistemi sürüm yükseltme projesi başarılı bir şekilde tamamlandı. 

Kurum Hakkında

Çelebi Hava Servisi'nin 1958 yılında faaliyete geçmesi ile temelleri atılan Çelebi Grubu, hızlı ve güçlü bir biçimde büyüyen şirketlerinin kurumsal bir çatı altında toplanması amacıyla, 1995 yılında holdingleşmiş ve Çelebi Holding kurulmuştur. Çelebi Holding sürekli değişim ve gelişim gösteren iş dünyasının bir parçası olarak çalışmalarında yenilikçi bir yaklaşım benimsemiştir. Kuruluşundan beri taşıdığı öncü kimliği, ileriye dönük, uzun vadeli vizyonu, sağlam mali yapısı, çeşitlendirilmiş iş modelleri Çelebi Holding'i sadece ulusal pazarda değil, uluslararası arenada da saygın ve güvenilir bir iş ortağı pozisyonuna taşımıştır. Her biri sektörünün güçlü isimleri arasında yer alan Çelebi Holding şirketleri, Havacılık, Denizcilik, Güvenlik, Turizm & Taşımacılık ve Gıda sektörlerinde, birçok farklı alanda hizmet vermektedir.

Kapsam

Detaysoft teknoloji danışmanları biriminin SAP Basis destek ve sistem yönetimini üstlendiği Çelebi Holding’de SAP BW sistemi sürüm yükseltme projesi başarılı bir şekilde tamamlandı. 

Proje dahilinde SAP BW 3,5 sistemleri SAP BI 7.0 EHP1 seviyesine Detaysoft’un tecrübeli Basis ve SAP BW danışmanları ile birlikte Çelebi Holding’in Bilgi Sistemleri ekibinin koordineli işbirliği ile 1,5 ay gibi kısa bir süre içerisinde tüm testler yapılarak tamamlandı. Bu çalışma ile Çelebi Holding güncel SAP İş Zekası çözümlerinde SAP’in en son teknoloji ürünlerini kullanmaya hazır hale geldi.