Çapa Medikal e-Dönüşüm Çözümleri

Çapa Medikal e-Dönüşüm Çözümleri

Çapa Medikal e-Dönüşüm Çözümleri

Çapa Medikal

1987 yılında medikal sektöre adım atan ve 1992 yılından bu yana Çapa Medikal adıyla istikrarlı büyümesini sürdüren şirket, sektörde yaşanan teknolojik dönüşümde geniş medikal sarf malzemesi portföyüyle sağlıkta hizmet sunucu firmaların en büyük destek unsurlarından biri olmayı sürdürüyor. Hastanelerin ve diğer sağlık işletmelerinin temel gereksinimi olan pek çok ürünü ilk kez Türkiye ile buluşturan Çapa Medikal, bugün özel odaklanma ve deneyim isteyen sağlık sektörüne yönelik lojistik hizmetlerde yalnızca ülkemizde değil, bölge ülkeleri arasında da ön sıralarda yer alıyor.

Kullanılan Çözümler

e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-İrsaliye

Çapa Medikal e-dönüşüm sürecinde Detaysoft

Çapa Medikal Kalite Sistemleri ve B.T. Yöneticisi Serhat Güven, Çapa Medikal’in e-dönüşüm sürecindeki deneyimlerini paylaştı. Değerli yorumları için kendisine teşekkür ederiz. 

Sizce Detaysoft’la çalışmanın en güzel yanı nedir?

Genç ve dinamik bir ekibiniz var, hızlı geri dönüşler alabiliyoruz en önemlisi müşterinize konular üzerinde çözüm odaklı uğraştığınızı hissettirebiliyorsunuz.

Detaysoft e-dönüşüm çözümlerini kullanmanın kurumunuza sağladığı avantajlar nelerdir? 

Biz e-fatura ilk gündemde olduğu zamandan beri e-dönüşüm projeleri içerisindeyiz. İlk başta kendi yazılım çözümümüzü kullanıyorduk fakat daha sonra sizin pratik ekibiniz ve çözümleriniz ile tanıştık, başarılı canlı geçişler yaparak hızlı bir şekilde e-dönüşüm sürecindeki gelişmelere ayak uydurabiliyoruz. 

Çevreye saygılı ve doğa dostu e-dönüşüm çözümlerimizi tavsiye ediyor musunuz?

Kesinlikle hem Detaysoft tecrübesini hem de çözümlerinizi samimiyetle tavsiye ederim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.