Akıllı işletme yolculuğunun neresindesiniz?

Daha yaşanabilir bir dünya ve daha yaşanabilir bir gelecek, belki de hiçbir zaman bugünkü kadar herkesin gündeminde olmamıştı! Önceliklerimiz hızla değişirken, geleceğe yapabileceğimiz en büyük yatırımlardan biri, etrafımızdaki her şeyi akıllı teknolojilerle yönetilebilir kılmak. İşletmeleri, fabrikaları, sektörleri, hastaneleri, sanayiyi, şehirleri, ülkeleri ve nihayetinde dünyayı akıllı teknolojilerle donatmak…

Peki ya siz, bu akıllı yolculuğun neresindesiniz?

İşinizde akıllı teknolojilerden ne kadar yararlanıyorsunuz? Yol haritanız hazır mı? İnovasyon süreçleriniz, IoT çözümleriyle entegre çalışıyor mu? Yoksa hâlâ yatırım yapmanız gereken alanlar var mı? Detaysoft’un Akıllı İşletme Analizi’ni uygulayarak, akıllı işletme yolculuğunun neresinde olduğunuzu hemen görebilirsiniz.

ANALİZE BAŞLAAkıllı İşletme Analizi’ni yapmanız için 3 önemli neden:

• Analizin sonunda, şirketinizin akıllı işletme yolculuğunun hangi aşamasında olduğuna dair değerlendirme yapabilecek ve yeni nesil teknolojilerle ilgili bilgi içeren Deneyim Ekonomisi ve Akıllı İşletme Yolculuğu dokümanına sahip olacaksınız.

• Akıllı İşletme Analizi’ne katılım belirli bir sayıya ulaştığında, analiz raporunu sizlerle paylaşacağız.

• Detaysoft olarak, analize katılanlar adına TOÇEV’e (Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı) yapacağımız katkıyla, vakfın “Manevi Ailem” sistemine kaynak yaratıyoruz. Sürdürülebilir bir dünya hedefiyle çıktığımız bu yolda, geleceğin akıllı işletmelerinde yer alacak bugünün çocuklarının eğitimine ve ailelerine destek olmaktan mutluluk duyuyoruz!