GERİ
Hakkımızda

Türkiye’nin en büyük iki SAP çözüm ortağından biri olan Detaysoft 1999 yılında kurulmuştur ve 2016 yılı itibarıyla yüzde 100 Türk sermayeli en büyük SAP çözüm ortağıdır. Detaysoft kurulduğu günden bu yana sürekli inovasyon vizyonu ile hizmet portföyünü geliştirerek Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından birisi olmayı başarmıştır ve en büyük 10 danışmanlık firması arasındadır. Şirketimiz, Turquality destek programı kapsamında, bilişim alanında 1. grup danışman firmalar arasındadır.

İstanbul ve Sivas ofislerinden yaklaşık 350 çalışanı ile faaliyetlerine devam eden Detaysoft, Alman yazılım firması olan SAP’nin geliştirdiği teknolojileri müşterilerine sunmakla birlikte kendi AR-GE merkezinde Türkiye pazarının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak geliştirdiği çözümleri de portföyüne eklemiştir.

SAP alanında iş çözümleri, veri tabanı ve teknoloji, analitik, bulut ve mobil çözümler sunan Detaysoft, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sahip olduğu iş ortaklarının sayısını günden güne artırdı. Şirketimiz yaklaşık 20 farklı sektörden 250’den fazla iş ortağına sahiptir ve 1000’den fazla projeyi başarıyla tamamlamıştır. Şirketimiz SAP United VARs Türkiye temsilcisidir ve geçtiğimiz yıllarda pazarlama alanında uluslararası SAP iş Ortakları mükemmelliyet ödülünü almaya hak kazanmıştır. Detaysoft son yıllarda peş peşe Türkiye’nin en çok bulut tabanlı SAP projesi tamamlayan iş ortağı olmayı da başarmıştır, halen de bu ünvanını korumaktadır. Detaysoft danışmanlığında gerçekleştirilen “Üstünberk Holding ERP Dönüşüm Projesi” Türkiye birinciliğini kazanmanın yanı sıra, 2015 yılında Avrupa, Orta Doğu ve Afrika kıtalarından yüzlerce önemli projenin katıldığı SAP EMEA Quality Awards platformunda da Bronz Ödülü almaya hak kazanmıştır. Şirketimizin son dönemde tamamladığı Akçansa, Kibar Holding ve Erdemir'deki projeleri SAP Quality Awards ödüllerini kazanırken; İndex, Aselsan ve Garanti Bankası projelerimiz alanlarında yılın projesi ödüllerini kazanarak SAP alanındaki proje kalitemizin tescil edilmiştir. 

Sivas’ta bulunan AR-GE merkezlerinde Tübitak tarafından desteklenen yenilikçi çözümler geliştiren Detaysoft, dijital yayıncılık platformu olan GalePress, sosyal iletişim platformu olan B-Net, e-dönüşüm kapsamında e-fatura, e-defter, e-arşiv, e-hesap özeti, e-mutabakat, vb. uygulamalar, analitik uygulamalar alanında ise B-Pack, C-Pack, QuIK Pack, ve Market Intelligence çözümlerini Türkiye pazarına sunmuştur. Şirketimiz, AR-GE faaliyetlerine yatırımlarına hız kesmeden devam etmektedir.